امروز چهارشنبه 09 آذر 1401 akashe.cloob24.com
0

نقد و بررسی

کرم ضد آفتاب بی رنگ و ضد لک لاروش پوزای SPF 60

ضد آفتاب ها محصولاتی هستند که مانع رسیدن اشعه UVA و UVB به پوست می شوند این 2 نوع اشعه موجب آسیب پوست ,پیری زودرس و افزایش ریسک سرطان های پوست می شوند. مضرات UVA بیشتر به صورت چروک ,افتادگی و پیری هست حال آنکه UVB بیشتر در ایجاد سرطان پوست دخالت دارد.

محافظت در مقابل آفتاب یکی از مهمترین کارهایی است که می توان برای نگه داری از پوست می باشد چرا که آفتاب اثرات مخربی بر روی پوست باقی می گذارد.

شدت نور آفتاب و نیز عوارض آن در ساعتهای بین 10تا 3 بیشتر است از عوارض دیگر آفتاب پیری زودرس و سرطان پوست می باشد.

ویژگی ها کرم ضد آفتاب لاروش پوزای

کرم ضد آفتاب بدون رنگ کامفورت لاروش پوزای مدل Anthelios XL با +SPF60، محافظت بالایی از پوست در برابر اشعه های UVA و UVB دارد.

این محصول حاوی PPD 38 (فاکتور محافظتی پوست در برابر اشعه ی UVA می باشد و از پیری پوست در برابر اشعه آفتاب جلوگیری می کنید.)و SPF 60 (فاکتور محافظتی پوست که از سوختن پوست در برابر آفتاب و ایجاد لک جلوگیری می کند.) می باشد.

عصاره گیاه Baicalyn موجود در این ضد آفتاب به عنوان فیلتر گیاهی از پوست در برابر آفتاب محافظت می کند و به این دلیل ﻣﻨﺎﺳﺐ اﺳﺘﻔﺎده در ﻣﺠﺎورت ﺗﺎﺑﺶ ﺷﺪﯾﺪ آﻓﺘﺎب می باشد.

ضد آفتاب بدون رنگ لاروش پوزای

کرم ضد آفتاب بی رنگ و ضد لک لاروش پوزای SPF 60: این محصول قابل اﺳﺘﻔﺎده ﺑﺮای ﭘﻮﺳﺖ ﻫﺎی ﺣﺴﺎس و ﭘﻮﺳﺖ ﻫﺎی حساس ﺑﻪ ﻧﻮر ﺧﻮرﺷﯿﺪ است و ﺑﺮاﺑﺮ آب ﻣﻘﺎوم می باشد، حاوی آﻧﺘﯽ اﮐﺴﯿﺪان و ویتامین E می باشد که از پوست در برابر آلودگی ها محافطت می کند.

این ضد آفتاب رﻃﻮﺑﺖ رﺳﺎن پوست می باشد. این محصول ﺑﺎﻓﺖ ﻣﺨﻤﻠﯽ روی ﭘﻮﺳﺖ ایجاد می کند. بعد از استفاده از این محصول پوست چرب و چسبنده نمی شود و لکه های سفید روی پوست باقی نمی ماند.این ضد آفتاب ﻣﻨﺎﺳﺐ ﭘﻮﺳﺖﻫﺎی ﻧﺮﻣﺎل ﺗﺎ ﺧﺸﮏ می باشد و قابل استفاده برای پوست های ﺣﺴﺎس و آﻟﺮژﯾﮏ می باشد.

این محصول حاوی رنگدانه و فاقد پارابن می باشد و آبرسان و تغذیه کننده پوست می باشد.

ویژگی ها و کاربرد این محصول:

  • نام تجاری: la roche posay sunscreen
  • ساخت کشور فرانسه
  • مناسب پوستهای حساس
  • SPF 60
  • ضد آفتاب بدون رنگ
  • ضد لک

450,000 تومان
برای خرید کلیک کنید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه