امروز چهارشنبه 09 آذر 1401 akashe.cloob24.com
0

تونر گل رز تایرز آمریکایی |Thayers Witch Haze

فرمولاسیون تونر گل رز تایرز
حاوی عصاره ارگانیک گواهی نامه دار فندق افسون گر
حاوی عصاره ارگانیک آلوئه ورا جهت تسکین و شادابی پوست
حاوی عصاره گلبرگ های گل رز جهت لطافت و نرمی پوست
متعادل کننده pH پوست پس از شستشوی روزانه
آرامش بخش و حفظ رطوبت پوست
جلوگیری از قرمزی و حساسیت پوست
پاک کننده منافذ پوست
حاوی تانین با خواص آنتی اکسیدان و آنتی باکتریال
بدون الکل
بدون پارابن، فسفات و گلوتن

توضیحات

تونر گل رز تایرز:

تونر گل رز تایرز آمریکایی: گل رز تایرز Thayers Witch Hazel Rose Petal محصولی باکیفیت و برنده جایزه زیبایی Allure است. که حاوی عصاره های طبیعی ارگانیک جهت تسکین، طراوت بخشی و متعادل سازی پوست می باشد. تونر تایرز حاوی عصاره ارگانیک گواهی نامه دار فندق افسون گر (هاماملیس ویرجینیا) پرورش یافته در مزرعه خانوادگی تایرز در فیرفیلد کانتی است. عصاره فندق افسونگر دارای خواص تسکین دهندگی، ضدجوش، جلوگیری از قرمزی و حساسیت پوست و متعادل کننده pH آن می باشد. علاوه بر این عصاره های تونر گل رز تایرز شامل عصاره آلوئه ورای ارگانیک جهت تسکین و شادابی پوست و حفظ رطوبت آن می باشد.

عصاره گلبرگ های گل رز نیز لطافت بخش و نرم کننده پوست بوده و حس طراوت طولانی مدت همراه با رایحه دلپذیر را به همراه دارد.فندق افسونگر حاوی ماده ای به تانین با خواص مفید آنتی اکسیدانی و آنتی باکتریال است.تونر گل رز تایرز برای این که این ماده در فرایند تولید به خوبی حفظ شود از روش غیر تقطیری برای تهیه عصاره فندق افسونگر استفاده می کند که باعث می شود میزان تانین 195 درصد بیشتر در محصولات آن وجود داشته باشد.

فرمولاسیون تونر گل رز تایرز

حاوی عصاره ارگانیک گواهی نامه دار فندق افسون گر

حاوی عصاره ارگانیک آلوئه ورا جهت تسکین و شادابی پوست

حاوی عصاره گلبرگ های گل رز جهت لطافت و نرمی پوستمتعادل کننده pH پوست پس از شستشوی روزانه

آرامش بخش و حفظ رطوبت پوست

جلوگیری از قرمزی و حساسیت پوست

پاک کننده منافذ پوست

حاوی تانین با خواص آنتی اکسیدان و آنتی باکتریال

بدون الکل

بدون پارابن، فسفات و گلوتن

تونر فندق گل رز تایرز:

تونر فندق گل رز تایرز محصولی باکیفیت و برنده جایزه زیبایی Allure است. که حاوی عصاره های طبیعی ارگانیک جهت تسکین، طراوت بخشی و متعادل سازی پوست می باشد. تونر فندق گل رز تایرز حاوی عصاره ارگانیک گواهی نامه دار فندق افسون گر (هاماملیس ویرجینیا) پرورش یافته در مزرعه خانوادگی تایرز در فیرفیلد کانتی است. عصاره فندق افسونگر دارای خواص تسکین دهندگی، ضدجوش، جلوگیری از قرمزی و حساسیت پوست و متعادل کننده pH آن می باشد. علاوه بر این عصاره های دیگر موجود در تونر تایرز شامل عصاره آلوئه ورایارگانیک جهت تسکین و شادابی پوست و حفظ رطوبت آن می باشد، عصاره گلبرگ های گل رز نیز لطافت بخش و نرم کننده پوست بوده و حس طراوت طولانی مدت همراه با رایحه دلپذیر را به همراه دارد.

تونر فندق گل رز تایرز حاوی ماده ای به تانین با خواص مفید آنتی اکسیدانی و آنتی باکتریال است. که تایرز برای این که این ماده در فرایند تولید به خوبی حفظ شود از روش غیر تقطیری برای تهیه عصاره فندق افسونگر استفاده می کند که باعث می شود میزان تانین 195 درصد بیشتر در محصولات آن وجود داشته باشد.

تونر تایرز Thayers:

تونر تایرز Thayers برند باقدمت آمریکایی تولیدکننده محصولات مراقبتی است. که از سال 1847 در حال فعالیت می باشد. دکتر هنری تایر پس از تحصیل در مدرسه پزشکی بوستون، لابراتوار تحقیق بر روی عصاره های گیاهی در زمینه پزشکی را تاسیس کرد که منجر به خلق برند تونر تایرز Thayers شد. محصولات تایرز در طول سالیان مختلف برنده جوایز متعدد بین المللی هستند. و در قلب محصولات آن عصارهکلیدی فندق افسونگر (هاماملیس) با خواص تسکین و متعادل سازی بسیار خوب قرار دارد.

تونر گل رز تایرز آمریکایی |Thayers Witch Haze345,000 تومان
برای خرید کلیک کنید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه