امروز پنجشنبه 17 آذر 1401 akashe.cloob24.com
0

ژل قابض منافذ باز و پاک کننده مانسریک 250 گرم

ویژگی ها و مزایا:

*اکسیژن رسانی و آبرسانی قوی پوست

*جمع کننده و رفع منافذ باز پوست

*لابردار و رفع جای جوش پوست صورت

*کاهش قرمزی و یکدست شدن رنگ پوست

*اکسیژن رسان قوی درحین پاک کنندگی

*از بین برنده چربی های اضافی پوست

*محافظ پوست در مقابل رادیکال های آزاد

*زیرساز حرفه ای مخصوص میکاپ

*مناسب برای پوست چرب

معرفی:

این محصول پس از عمل پاکسازی و آبرسانی باعث بسته شدن منافذ پوست می شود. این محصول جدید با ترکیبات پنتنول پودر برگ آلوئه ورا عصاره سیب، ویتامین سی و… به آرامی از پوست لایه برداری می نماید که باعث رفع آلودگی ها، پاکسازی منافذ و جلوگیری از ایجاد آکنه می گردد. این ژل با داشتن PH قلیایی می تواند پوست شما را به بهترین شکل پاکسازی نماید. در ضمن استفاده از این محصول برای دستگاهای دزن توصیه می گردد. ژل مخصوص پوست چرب با ترکیبات خاص جهت پاکسازی عمیق در پوست های چرب و رسوبی و مختلط و همچنین حاوی مواد موثر در درمان انواع آکنه و جوش های قارچی و فولیکولیت ها دارای بافتی سبک و فاقد چربی هومکتانت قوی جهت جذب آب از داخل پوست و اتمسفر هوا حفظ آب در لایه های سطحی این خاصیت محصول را از لایه بردارهای دیگر متفاوت می نماید.

ترکیبات مانسریک توسط کارشناسان پوستی تایید شده و جهت استفاده برای دستگاه هایی از قبلیل هیدرودرمی گالوانیک،التراسونیک، هایفرکانسی، درما اف و التراسوند می باشد. همچنین استفاده روزانه این محصول به صورت ماساژ پوستی در منزل یک پیشنهاد فوق العاده است.

روش استفاده:

ابتدا صورت رابا ژل شستشو کاملا تمیز نموده سپس با گاز استریل آغشته به سرم شستشو (نرمال سالین) پوست را کمپرس نمایید و بمدت 5 دقیقه جهت مصرف روزانه مقداری از ژل مانسریک مخصوص پوست چرب را در نواحی مختلف پخش نمایید سپس ماساژ دورانی جهت جذب بیشتر و در نهایت از یک کرم مرطوب کننده پوست چرب استفاده نمایید.

370,000 تومان
برای خرید کلیک کنید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه