امروز چهارشنبه 09 آذر 1401 akashe.cloob24.com
0

معرفی:

ژل لاغری دو قلو سرد و گرم ایچون بیوتی پک دوقلو به صورت ژل که بهترین گذینه برای افرادیست که میخواهند به تناسب اندام مورد علاقه خود برسند و لاغر شوند چون ژل دو قلو سرد و گرم یکی از قوی ترین چربی سور های جهان شمرده می شود و بزرگ ترین ویژگی این محصول سرعت عمل و این است که نیاز به تزریق ندارد و حتی قرص یا کپسول هم نیست چون افرادی هم با مصرف قرص مشکل دارند و زیاد با این موضوع نمی توانند ارتباط برقرار کنند و ممکن است حالشان بد بشود اما دیگر جایی برای نگرانی نیست چون این محصول کاررایی بیشتری نسبت به روش های قدیمی دارد و بهترین گذینه هم است.

ژل لاغری دو قلو سرد و گرم ایچون بیوتی ترکیبی گیاهی از زنجبیل و فلفل قرمز می باشد که باعث سوختن چربی ها در زمان ماساژ شده و سلول های پوست را به صورت منظم، ظریف و جوان تر ظاهر می کند چربی های زیر پوستی در نقاطی مانند شکم،باسن،ران و زانو را از بین می برد.

مکانیسم اثر ژل لاغری دو قلو:

ژل لاغری دو قلو سرد و گرم ایچون بیوتی سرعت سوختن چربی ها را افزایش داده و از ذخیره سازی آنها جلوگیری می کند به سرعت باعث کوچک شدن سلول های چربی می شود.

مواد افزایش دهنده جریان خون و لنف در این محصول، آب تجمع یافته در بین بافت چربی را دفع کرده و بدون نیاز به انجام ماساژ موجب دفع سریع مواد زائد و آب اضافی می شود.

هر چند ماساژ سرعت حذف مواد را افزایش می دهد مواد استفاده شده در ژل سرد(حاوی عصاره چای سبز) بعد از استفاده از ژل گرم استحکام پوست را افزایش داده و از شل شدن پوست بعد از کاهش وزن جلوگیری می نماید.

اگر هم زمان با استفاده از ژل دو قلو تغذیه سالم و تمرینات ورزشی داشته باشد به نتیجه مطلوب و مورد نظرتان خواهید رسید این محصول مناسب خانم ها و آقایان بوده و هیچ گونه عوارضی ندارد، علاوه برفرم دهی بدن باعث نرمی و لطافت پوست نیز می شود.

ژل لاغری دو قلو سرد و گرم ایچون بیوتی با سرد و گرم کردن ناحیه ای که در آن ناحیه مصرف شده است باعث چربی سوزی می شود و سرعتی در این عمل واقع شده تمام چشم ها را به خود می تواند خیره کند.

شما هم می توانید به هیکل زیبا و تناسب اندامی که سالهاست در انتظارش هستید و برای رسیدن به آن به هر دری مانند ورزش های سنگین و قرص و دارو و عمل های جراحی و … زدید

اما نتیجه ای نداشته با این محصول برسید.

روش استفاده از پک لاغری دو قلو سرد و گرم:

بعد از گرفتن یک دوش با آب گرم مقداری مناسب از ژل را به محل مورد نظر مالیده و به مدت 3 الی 5 دقیقه به خوبی ماساژ دهید این کار را هر روز دو بار در صبح و شب انجام دهید همانطور که قبلا هم توضیح دادیم.

برای نتیجه بهتر تغذیه سالم و ورزش کردن را فراموش نکنید.


17,500 تومان
برای خرید کلیک کنید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه