امروز پنجشنبه 17 آذر 1401 akashe.cloob24.com
0

ویژگی ها و مزایا:

*تقویت و تغذیه ریشه مو
*برگرفته از عناصر کاربردی دریای مرده
*رفع سوزش و خارش پوست سر
*شامپو گلی اورجینال با فرمول اختصاصی
*تغذیه مو با ویتامین و مواد معدنی

معرفی:

شامپو گل سیاه ریبورن سوئد محصولی برگرفته از عناصر بسیار مهم و کاربردی دریای مرده و سرشار از 26 ماده معدنی مختلف و عجایب انگیز در سلامت مو هست. شامپو گل سیاه ریبورن سوئد ریشه مو را تغذیه می کند و استفاده از آن نگرانی همیشگی ضعیفی ریشه مو را با تقویت آن برطرف می کند. شامپو گل سیاه ریبورن سوئد به کاهش سوزش و خارش پوست سر کمک می کند. این شامپو گلی با فرمول منحصر به فرد خود باعث تحریک رشد مجدد موها می شود آن را با ویتامین ها و مواد معدنی برای تمام طول تغذیه می کند. شامپو گل سیاه ریبورن سوئد دارای تمام استانداردها و تاییدیه اروپایی و جهانی است.

ترکیب شیمیایی منحصر به فرد این محصول به آن اجازه می دهد تا به داخل قشر مو نفوذ کند، از درون استحکام ایجاد کند، در حالی که اثرات واقعی و تاثیر گذار برای تقویت، روان سازی و محافظت از سطح مو را ایجاد می کند. این خواص باعث تقویت مو شده و میزان آسیبی که مو در اثر درمان های شیمیایی، استرس های محیطی یا شیوه های حالت دادن به مو متحمل می شود را کاهش می دهد.

چند نکته مهم در مورد ریبورن:

ما از محصولات Re-born برای درمان کراتینه / پروتئین برای موهای صاف استفاده می کنیم. ریبورن تنها فرمول با 2 اختراع ثبت شده در جهان دارد. تنها فرمولی که می تواند موهای شما را ترمیم کند و به شما این امکان را می دهد که زیبا با ظاهر طبیعی ابریشمی صاف یا موج دار باشید. سرامیدها یک خانواده بزرگ از لیپیدهای مومی هستند. یک مولکول سرامید از یک اسفنگوزین و یک اسید چرب تشکیل شده است. سرآمیدها به عنوان آبرسان مو خشک و نرم کننده و لطیف کننده در ماسک ها و محصولات آبراسان عمیق سالنی در بسیاری از برندها دیده می شود و نقش مهمی در ابریشم سازی مو ایجاد می کنند.

چرا از برند ریبورن استفاده کنیم؟

این محصول ساختار داخلی مو را تقویت کرده و خاصیت ارتجاعی به آن می بخشد. همچنین سطوح رطوبت و مواد مغذی طبیعی موهارا حفظ خواهد کرد. یکی از ویژگی های محصول، ترکیبات فاقد فرمالدئید است. پیگمنت های بنفش، سایه زردی مورا مسدود کرده و جلوه ای زیبا به موها می بخشد. برند ریبورن تمامی استاندارد و تاییدیه های اروپایی را دارد. ریبورن برند معتبر سوئدی هست که در کشورهای مختلف اروپایی از جمله آلمان، سوئیس، نروژ، ایتالیا و دانمارک نمایندگی فعال دارد. مواد بکارگرفته شده در محصولات برند ریبورن سوئد کاملا ارگانیک و طبیعی می باشد. تمام محصولات برند ریبورن سوئد پس از بررسی کارشناسان و متخصصان به نام اروپا از فیلتر آزمایشگاه های مجهز رد می شوند.

توضیحات:

وزن

500 g

برند

ریبورن

مدل

گِل سیاه

حجم

500 میلی لیتر

سایر ویژگی ها

تقویت و تغذیه ریشه مو

برگرفته از عناصر کاربردی دریای مرده

رفع سوزش و خارش پوست سر

شامپو گلیِ اورجینال با فرمول اختصاصی و منحصر به فرد

تغذیه مو با ویتامین و مواد معدنی

موهای شما را نرم و دلپذیر می کند

شامپو گِل سیاه ریبورن سوئد


760,000 تومان
برای خرید کلیک کنید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه