امروز چهارشنبه 09 آذر 1401 akashe.cloob24.com
0

واتر میکاپ گریماس رنگ مشکی شماره 101

Grimas Water Make Up 101

واتر میکاپ گریماس رنگ مشکی شماره 101 برای نقاشی صورت، نقاشی بدن، طراحی ابرو می توان استفاده کرد. رنگ ها به راحتی با یکدیگر ترکیب می شوند. واتر میکاپ گریماس محصولی کاملاً گیاهی و عاری از هرگونه مواد شیمیایی می باشد که در اندازه 15 میلی لیتر در دسترس شما عزیزان است.

روش استفاده:واتر میکاپ گریماس رنگ مشکی شماره 101

واتر میکاپ گریماس رنگ مشکی شماره 101 را می توانید به صورت مستقیم روی پوست کار کنید یا می توانید ابتدا با لایه نازکی از کیک میکاپ سطح پوست را بپوشانید و بعد از واترمیکاپ روی آن استفاده کنید. این کار باعث می شود تا رنگ واترمیکاپ واضح تر و یکنواخت تر دیده شود. و در هنگام تمیز کردن به راحتی از روی پوست پاک کنید.

واتر میکاپ را روی پوست تمیز استفاده کنید. زیرا چربی پوست باعث می شود تا واتر میکاپ روی پوست دوام کمتری داشته باشد.
واتر میکاپ را با قلم موی گروه S یا با پد هیدرو آغشته به آب می توانید استفاده نمایید. از واتر میکاپ به صورت خشک نمی توان استفاده کرد و دقت داشته باشید پد یا قلم موی شما بیش از اندازه آغشته به آب نشده باشد. واتر میکاپ در عرض 15 ثانیه روی پوست خشک می شود.

اگر نمی خواهید رنگ واتر میکاپ ها با یکدیگر ترکیب شود. اجازه دهید لایه اول کاملاً خشک شده و سپس لایه دوم را روی پوست اضافه کنید. بهتر است زمان استفاده از واتر میکاپ دو ظرف جداگانه آب داشته باشید یکی برای رنگ های تیره و یکی برای رنگ های روشن.
نکته: برای رنگ کردن موقت موها نیز می توانید از واتر میکاپ استفاده نمایید.

نحوه پاک کردن:واتر میکاپ گریماس رنگ مشکی شماره 101

برای پاک کردن واتر میکاپ می توانید به وسیله face wash و آب ولرم قسمت بیشتر صورت را شسته و در مرحله بعد با کلیزینگ کرم یا کلیزینگ میلک گریماس پوست را پاک کنید و در آخر پوست را با کلیزینگ لوشن گریماس کاملاً تمیز نمایید. اگر پوست خشکی دارید می توانید از آندرمیکاپ روی پوست استفاده نمایید.

اگر موها را با واتر میکاپ رنگ کردید آن را با شامپو بشویید.

واتر میکاپ گریماس رنگ مشکی شماره 101290,000 تومان
برای خرید کلیک کنید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه