امروز دوشنبه 24 مرداد 1401 akashe.cloob24.com
0

دستگاه مینی آر اف 5 کاره کلین KLIN

five function mini RF Klin

دستگاه آر اف پنج کاره کلین یکی از جدیدترین محصولات شرکت کلین می باشد که نسبت به محصولات قبلی و حتی مشابه در بازار منحصر به فردتر است. و کارایی های فوق العاده ای دارد, به طور کلی می توان گفت که آر اف (رادیو فرکانسی) به دستگاهی گفته شده که با تولید نور به برطرف کردن مشکلات پوستی از جمله چین و چروک می پردازد.

ویژگی های دستگاه آر اف 5 کاره کلین

پاکسازی پوست: باعث رفع شدن تمامی آلودگی ها و مواد مضر در سطح پوست شده, همچنین رنگدانه های پوستی را کاهش داده و رنگ پوست را روشنتر می کند. (بهترین زمان کار با دستگاه برای پاکسازی 5 دقیقه می باشد)

لیفت صورت: با افزایش انعطاف پذیری پوست چین و چروک صورت را کاهش داده و با تاثیر گذاری بر عضلات صورت و تحریک کردن غدد لنفاوی به زیباتر شدن آن کمک می کند. (بهترین زمان 10 دقیقه)

جوانسازی: به تولید بیشتر کلاژن کمک کرده و باعث افزایش ویتامین های مورد نیاز و تسکین پوست می شود. (10 دقیقه)

محو آکنه های پوست: به بهبود شدن جریان خون کمک کرده و همچنین باعث رفع التهاب و کوچک کردن منافذ باز پوست می شود.(بهترین زمان 5 دقیقه)

افزایش جذب: با ایجاد کردن درز بین سلول های پوست باعث جذب هر چه بیشتر محصولات مراقبت از پوست می شود. (10 دقیقه)

تکنولوژی به کار رفته در دستگاه 5 کاره کلین

آر اف (فرکانس رادیویی): تکنولوژی آر اف (فرکانس رادیویی) نوعی انرژی الکترومغناطیسی است که به وسیله هدایتگر به بافت پوست نفوذ می کند و باعث تغییراتی در آن می شود. به عنوان مثال تولید کلاژن را تحریک کرده، ضخامت پوست را افزایش داده و باعث سفت شدن آن می شود. همچنین باید گفت که چگالی غشاء بین سلولی را افزایش می دهد و باعث پر شدن منافذ پوست می شود.

لرزش و یا ویبره: تکنولوژی دیگر به کار رفته در این دستگاه لرزش و یا ویبره بوده و زمانی که به پوست نزدیک شده شروع به لرزیدن می کند. از مزایای این کار برای پوست, ماساژ دادن پوست که باعث تمدد اعصاب شده است می توان اشاره کرد. این لرزش به افزایش گردش خون کمک و با تسریع در روند متابولیسم سلولی به سفت شدن پوست ختم می گردد.

EMS (میکرو جریان): EMS یک تکنولوژی جدید است که با نفوذ الکترونیکی در پوست می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن فاصله ای بین سلول های پوست بیاندازد که باعث جذب بیشتر مایعات و محصولات مورد نیاز پوست می شود.

طیف های نوری دستگاه 5 کاره کلین

این دستگاه 4 طیف نوری را تولید کرده که هر کدام برای رفع مشکلات خاص پوستی مناسب است. طیف های نوری این دستگاه عبارتند از:

طیف نور قرمز: نور قرمز به تولید بیشتر کلاژن در پوست کمک می کند و با افزایش دادن خاصیت الاستیک موجب جوانسازی و رفع چین و چروک می شود.

طیف نور آبی: نور آبی علاوه بر تسریع جریان خون با نفوذ در پوست باکتری ها و آکنه ها را از بین می برد و به تسکین آن را می پردازد.

طیف نور سبز: طیف نور سبز برای درمان آفتاب سوختگی و رنگدانه و به طور کلی هر گونه تغییر رنگ پوست مناسب بوده و انواع لک های پوستی که بر اثر تولید بیش از حد ملانین ایجاد می شود را محو کرده و از بروز آن در پوست جلوگیری کند.

طیف نور بنفش: به تقویت و افزایش گردش خون کمک کرده و باعث نفوذ بیشتر و بهتر محصولات مراقبت از پوست می شود این طیف نوری برای پوست های تیره مناسب می باشد.

معرفی برند کلین

برند کلین از معروف ترین کمپانی های کره است. که یکی از پیشروترین ها در زمینه تولید انواع دستگاه های لیفت پوست، جوانسازی و آبرسان می باشد. دستگاه آر اف 5 کاره یکی از جدیدترین محصولات این شرکت می باشد. نسبت به محصولات قبلی و حتی مشابه در بازار منحصر به فردتر و کارایی های فوق العاده ای دارد.

روش کار کردن با دستگاه آر اف پنج کاره کلین

ابتدا دکمه پاور را به مدت 3 ثانیه فشار داده تا دستگاه روشن شود. همزمان صفحه نمایشگر نیز روشن شده و دستگاه در حالت پاکسازی و اولین سطح انرژی قرار می گیرد. زمان آن که به طور خودکار 5 دقیقه می باشد در حالت معکوس شروع به کار می کند. این دستگاه شامل 5 سطح انرژی می باشد. شما می توانید با فشار دکمه مخصوص سطح انرژی مورد نظر خود را از شماره 1-5 تنظیم کنید.

روش استفاده از دستگاه آر اف پنج کاره کلین

برای استفاده بهتر از دستگاه باید ابتدا پوست خود را تمیز کرده و خشک کنید در مرحله بعدی باید لوسیون بزنید و آن را در سطح پوست صورت پخش کنید سپس دستگاه را روشن و تنظیم کرده و با حرکت دادن آن از پایین به سمت بالا و از داخل به سمت, به جذب بهتر لوسیون کمک کنید.

نکته: استفاده از این دستگاه 2-3 بار در هفته توصیه می شود..

1,700,000 تومان
برای خرید کلیک کنید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه