امروز چهارشنبه 09 آذر 1401 akashe.cloob24.com
0

دستگاه ماساژور صورت، لیفتینگ، جوانسازی و لاغری صورت با کنترل از راه دور 2021ZJM V

هرچه پیرتر می شویم افتادگی در پوست ما ایجاد می شود. اما دیگر نه! با استفاده از ابزار اندازه گیری لیفتینگ V-Face،می توانید پوست خود را سفت کرده و جوان تر از همیشه به نظر برسید.دور چانه خود را محکم کنید، آن را باریک، صاف و محکم تر نشان دهید.

پوست کشیده و سفت تر می شود و همه چین و چروک ها را از دست می دهد.با استفاده از دستگاه لیفتینگ، جوانسازی و لاغری می توان صورت خود را ماساژ داد این دستگاه می تواند جوانسازی، لیفتینگ، و لاغری صورت را انجام دهد.

دستگاه ماساژور های خیلی زیادی وجود دارد ولی این مدل از جدید ترین و بهترین مدل هایی است دستگاه ماساژور صورت، لیفتینگ، جوانسازی و لاغری صورت با کنترل از راه دور 2021ZJM Vاین دستگاه چندین کار را با هم انجام می دهد برای مثال این دستگاه برای لیفتینگ، جوانسازی، لاغری، ماساژ صورت و ….

خصوصیت دستگاه ماساژور صورت

نتیجه قوی شکل دادن به صورت V این می تواند به طور موثر خطوط صورت را اصلاح کند،صورت را کوچکتر و صاف تر کند. طراحی ارگونومیک کاملا متناسب با کانتور صورت انسان است،پیری پوست را به همراه حالت لرزش به تأخیر می اندازد، کانتور را سفت می کند،به پوست بهبود می بخشد احساس استریو Technology (فناوری فوتون)48 چراغ LED، فوتون درمانی کارآمد را تضمین می کند.دستگاه ماساژور صورت، لیفتینگ، جوانسازی و لاغری صورت با کنترل از راه دور 2021ZJM V

3 حالت مختلف کار با نور آبی و قرمز عملکردهای مختلف مراقبت از پوست را برای لذت بیشتر شخصی امکان پذیر می کند.(میکرو جریان EMS) جریان پالس متناوب را آزاد می کند، حرکت عضلات و گردش خون را تقویت می کند، و بافت زیر جلدی انسان را از طریق میکرو جریان EMS تحریک می کند.


خاصیت ارتجاعی فیبر عضلات را بهبود می بخشد، فعالیت کلاژن را فعال می کند و پوست را سفت می کند.Design (طراحی ارگونومیک) طراحی ارگونومیک کاملاً متناسب با کانتور صورت انسان است،پوست افتاده شما را سفت کرده و شرایط پوستی جمع و جور و درخشان را ارائه می دهد.شکل حلقه تاشو با کمربند قابل تنظیم با شکال و اندازه های مختلف صورت مطابقت دارد.


(عملکرد قابل حمل و آسان) حمل آسان و استفاده آسان، شما می توانید شدت را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید از آن در هر کجا و هر زمان استفاده کنید تا نتیجه موثر لاغری صورت را در آن ببینید.ویژگی های ماساژور صورت، لیفتینگ، جوانسازی و لاغری صورت


1. اطراف چانه خود را محکم کنید، آن را باریک تر، صاف تر و محکم تر نشان دهید.

2. سه حالت اصلی کار، حالت متناوب نور قرمز-آبی،

حالت ارتعاش متناوب نور قرمز-آبی و حالت تابش استاتیک نور آبی

3. طراحی کنترل از راه دور هوشمند، ساده و راحت برای کار.

4. 10 دقیقه زمان تنظیم طراحی،و پس از 10 دقیقه کار به طور خودکار خاموش می شود،

5. از استفاده بیش از حد جلوگیری کنید.می تواند چین و چروک ها را کاهش دهد،

از پیر شدن، تغییر سریع صورت های ظریف جلوگیری کند.

6. فوق العاده نازک، کششی، تنفس، ضد اشعه، راحت.

7. طراحی انسانی و مسافرتی، قابل استفاده در هر زمان و هر مکان است.


مشخصات دستگاه:

ساعت شارژ 2 ساعت زمان استفاده 80 دقیقه اندازه: 182 * 52 * 23 میلی متر


1 عدد ابزار شکل دادن به صورت 1 عدد کمربند بالابر 1 عدد کنترل از راه دور 1 عدد کابل شارژ USB


و 1 عدد دفرچه دستگاه که در آن توضیحاتی درباره دستگاه نوشته شده است.


1,200,000 تومان
برای خرید کلیک کنید

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه