امروز پنجشنبه 07 بهمن 1400 akashe.cloob24.com
0

نورهای قرمز و آبی در لایت تراپی چه تاثیراتی دارند؟

نور قرمز: کارشناسان معتقدند که نور قرمز موجود در نوردرمانی، برروی سلول های فیبروبلاست موجود در پوست اثر می گذارد. این تاثیرگذاری به عنوان یک عامل کمک کننده در تولید کلاژن است که قسمت بزرگی از بافت همبند را تشکیل می دهد و عامل ترمیم های هرچه سریع تر پوست است.

بنابراین از نظر تئوری، نور قرمز می تواند به معکوس کردن برخی از علائم مربوط به پیری در پوست کمک کند. علاوه بر همه ی آن چه که گفته شد؛ برخی از مشاهدات نشان داده است که نور قرمز ممکن است در بازیابی مو برای کسانی که دچار آلوپسی آندروژنتیک یا الگوی ریزش مردانه و زنانه هستند هم نقش مثبتی داشته باشد.

نور آبی: نور آبی با کاهش فعالیت غدد چربی در پوست، می تواند در درمان آکنه های پوستی اثر بگذارد. نور آبی همچنین ممکن است باکتری های ایجاد کننده ی آکنه که به Cutibacterium acnes معروف هستند را از بین ببرد.

غالباً از ترکیب نور آبی و قرمز برای کمک به مبارزه با آکنه استفاده می شود. این عمل به این صورت اتفاق می افتد که نور آبی C.acnes را مورد هدف قرار می دهد و نور قرمز از التهاب و قرمزی پوست کم می کند.

هر جلسه درمان در کلینیک حدود 20 دقیقه طول می کشد که در طول این زمان به یک عینک محافظ نیاز خواهید داشت تا نور به چشم هایتان آسیب نزند. فرقی نمی کند که این کار را یک فرد متخصص برای شما انجام می دهد یا خودتان در خانه، توجه کنید که نباید هیچ گونه آرایشی روی پوست خود داشته باشید.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه